57طرح کشاورزی استان همدان دهه فجر افتتاح می شود

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان همدان از بهره بردازی57طرح کشاورزی و اشتغالزایی برای 479 نفر در دهه فجر خبر داد.
به گزارش کاریز پرش روز گذشته منصور رضوانی‌جلال گفت :«درایام‌الله دهه مبارک فجر ۶۵ پروژه در بخش کشاورزی در استان بهره‌برداری و کلنگ‌زنی می‌شود، که از این تعداد ۵۷ طرح با اشتغالزایی ۴۷۹ نفر مورد بهره‌برداری قرار خواهد گرفت و هشت طرح با اشتغالزایی ۱۳۲ نفر کلنگ‌زنی خواهد شد.
او با بیان اینکه در مجموع این طرح‌ها برای ۶۱۱ نفر اشتغال به دنبال خواهند داشت ادامه داد: در این ایام ۵۷ طرح با اعتبار ۵۰۷ میلیارد و ۷۹۷ میلیون و ۴۰۰ هزار ریال به بهره‌برداری می‌رسد که ۶۹ روستا یا ۹۸۵ خانوار از آن بهره‌مند خواهند شد.
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان همدان اضافه کرد: مجموع این اعتبارات شامل ۲۵۰ میلیارد و ۹۹۱ میلیون و ۲۰۰ هزار ریال آورده متقاضی، ۱۹۲ میلیارد و ۲۱۵ میلیون ریال تسهیلات بانکی و ۶۴ میلیارد و ۵۹۱ میلیون ریال اعتبارات دولتی است.
او ادامه داد: هشت طرح نیز با اعتبار ۷۱۶ میلیارد و ۵۵۰ میلیون ریال افتتاح می‌شود که هشت روستا یا ۱۰ خانوار از آن بهره‌مند می‌شوند.
رضوانی‌جلال در پایان یادآور شد: مجموع اعتبارات طرح‌هایی که کلنگ‌زنی می‌شوند ۱۴۲ میلیارد و ۴۰۸ میلیون ریال آورده متقاضی، ۵۷۴ میلیارد و ۱۴۲ میلیون ریال تسهیلات بانکی است.