برف و کولاک مدارس رزن و درگزین را به تعطیلی کشاند

رییس اداره‌ اطلاع‌رسانی و روابط‌عمومی آموزش و پرورش همدان گفت: به علت بارش شدید برف و لغزندگی معابر امروز شنبه تمامی دوره های 19 استان همدان در نوبت بعد از ظهر تعطیل است.
به گزارش کاریز پرس ، پس از گذشت یک هفته استان همدان سقید پوش و به علت ریزش برف، برودت هوا و لغزندگی سطح معابر، مدارس همدان در نوبت بعدازظهر تعطیل شد
به گفته محمد سهرابی با توجه به ریزش برف، تمامی دوره‌های تحصیلی مناطق ۱۹ گانه استان همدان روز شنبه ۱۲ بهمن ماه در نوبت بعدازظهر تعطیل است.
رییس اداره‌ اطلاع‌رسانی و روابط‌عمومی آموزش و پرورش همدان عنوان کرد: این تصمیم به منظور پیشگیری از آسیب دیدگی دانش آموزان و فرهنگیان گرفته شده است.
سهرابی از شهروندان به ویژه فرهنگیان و دانش آموزان خواست برای اطلاع از آخرین اخبار تعطیلی مدارس به سامانه تلفن گویای ۳۸۸۸۸ تماس برقرار کنند. در سال تحصیلی ۹۹-۹۸ نزدیک به ۲۹۰ هزار دانش آموز در بیش از ۲ هزار و ۵۰۰ مدرسه در همدان تحصیل می‌کنند.
البته جالب است بدانید بارش های اخیر استان همدان از ابتدای سال آبی تاکنون ۱۴۰ میلی‌متر بارش در استان همدان به ثبت رسیده که نسبت به میانگین بلند مدت افزایش ۱۳ درصدی داشته است.