آیت‌الله رازینی: رزن، درگزین و سردرود نیازمند رسانه‌ای قوی و مطالبه‌گر است

آیت‌الله رازینی در دیدار با اهالی شهرستان درگزین ضمن تاکید بر نقش رسانه در جوامع، عدم وجود یک رسانه قدرتمند و مطالبه‌گر را یکی از مشکلات اصلی شهرستان‌های رزن، درگزین و بخش سردرود دانست.

آیت‌الله علی رازینی در حاشیه این دیدار در گفتگو با خبرنگاران عنوان کرد: سطح آگاهی در جوامع نسبت مستقیمی با حضور رسانه‌ها دارد و وجود رسانه‌های حرفه‌ای و دلسوز می‌تواند نقش موثری در پیگیری مطالبات مردمی داشته باشد.

وی افزود: یک رسانه کارآمد باید نقش یک سیم ارتباطی را بین مردم و مسئولان ایفا کند و بتواند به نحو احسن خواسته‌ها و مشکلات مردم را با صدای بلند به گوش مدیران برساند.

این استاد حوزه تاکید کرد: متاسفانه شهرستان‌های رزن، درگزین و سردرود از این حیث بسیار ضعیف هستند و نیاز است که یک رسانه قدرتمند و حرفه‌ای در این مناطق تاسیس شود.

عضو هیات موسس دانشگاه پیام نور رزن تصریح کرد: بنده به عنوان پیشگام قصد دارم که رسانه‌ای برای انعکاس معضلات مردم شهرستان‌های رزن، درگزین و بخش سردرود تاسیس کنم و رزن، درگزین و دمق را مراکزی برای تاسیس دفاتر این رسانه در نظر گرفته‌ام.

این استاد حقوق ادامه داد: این رسانه در آینده نه چندان دور در دو بخش “سایت خبری” و “تلویزیون اینترنتی” با محوریت بیان دردها و مشکلات اهالی این مناطق به صورت جدی فعالیت‌ خواهد کرد.

عضو هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی همدان گفت: با مطالعه و تحقیقاتی که انجام دادم رسانه‌ای را در مناطق رزن، درگزین و سردرود با تحلیل موشکافانه و عزم جدی برای انتقال چالش‌های مردم به مسئولان و تلاش برای رفع آنها نیافتم و به همین دلیل تصمیم به تاسیس این رسانه گرفتم.

آیت‌الله رازینی در پایان عنوان کرد: رشد و توسعه رزن، درگزین و سردرود به زیرساخت‌های متعددی از جمله وجود یک رسانه مطالبه‌گر نیاز دارد و امید است که پس از تاسیس این رسانه افراد متخصص و دلسوز دیگر نیز پا به این عرصه بگذارند و با ایجاد رسانه‌های متعهد در رفع مشکلات مردم بکوشند.