بیش از ۸۵ درصد از سفر‌های مردم همدان کاهش داشته است

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان همدان از کاهش سفر مردم این استان خبر داد و گفت بیش از 85 درصد سفرهای مردم این استان به استان‌های دیگر کاهش داشته است.

به گزارش کاریزپرس به نقل از خبرگزاری صدا و سیما مرکز همدان، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان همدان گفت: تجزیه و تحلیلی که در خصوص جذب بیشترین مسافر در همدان مطرح شده، صحیح نیست.

مصطفی پناهنده در واکنش به پیام توئیتری وزیر ارتباطات مبنی بر جذب بیشترین مسافر در همدان گفت: امسال شاهد کاهش سفر به استان همدان هستیم و طبق بازبینی و رصد‌های روزانه مرکز مدیریت راه‌های این اداره کل بیش از ۸۵ درصد از سفر‌های مردم استان همدان به استان‌های دیگر و ۶۶ درصد از سفر‌ها به استان همدان کاهش یافته است.

او افزود: دوربین‌های نظارت و پایش تصویری ما در سطح محور‌های مواصلاتی استان نشان دهنده خلوت بودن و نبود تردد در جاده‌های استان است.

مدیرکل راهداری استان همدان ادامه داد: عزیمت یکصد هزار مسافر به استان همدان و اقامت آنان در استان آمار درستی نیست و تجزیه و تحلیلی که در این زمینه انجام شده، موثق نیست.

این مسئول یادآور شد: ضمن اینکه تمامی امکانات اقامتی و تفریحی و همچنین موزه‌ها در استان تعطیل است، ستاد خدمات سفر هم نداریم.