جریمه نقدی ۵۰۰ هزار تومانی برای ۱۲ خودروی متخلف در اسدآباد

مجید درویشی شامگاه یکشنبه ۱۰ فروردین در ویدئو کنفرانس استاندار همدان با فرمانداران، اظهار کرد:با آغاز طرح فاصله گذاری اجتماعی در این شهرستان تاکنون ۱۲ خودرو به علت بی توجهی به هشدارها و قوانین جریمه 500 هزار تومانی شده اند.

به گزارش کاریزپرس به نقل از ایسنا،  وی با بیان اینکه طی امروز و دیروز ۲۰۰۰ نفر در ورودی های  شهر اسدآباد تب سنجی شده اند، افزود:طی دو روز گذشته بیش از ۴۰۰۰ خودرو از مسیر اسدآباد به تهران و بالعکس و از مسیر اسدآباد به کرمانشاه و ایلام کنترل و تعداد ۳۰۰ خودرو به سمت تهران و متقابل به سمت کرمانشاه برگشت داده شده است.

درویشی همچنین از رتبه دوم کشوری دانشکده علوم پزشکی اسدآباد در بحث بیماریابی خبر داد و یادآور شد:در راستای اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی و محدودیت های این طرح  راه های ارتباطی و ورودی کلیه پارک ها و مراکز تفریحی و گردشگری اسدآباد در روز طبیعت قطع بوده و هیچ مسافر و گردشگر و هیچ خانواده شهروندی را پذیرش نمی کنند.

وی با تاکید بر اینکه تمامی تمهیدات برای ۱۳ فرودین، روز طبیعت پیش بینی شده است، خاطرنشان کرد: شش محور مواصلاتی اسدآباد در حال حاضر بسته بوده و نظارت بر این  محورها تشدید شده است.

درویشی با تاکید بر استمرار پویش «در خانه می مانیم» برای مهار کروناویروس گفت: ارزیابی‌ها حاکی از آن است که اجرای طرح فاصله‌گذاری اجتماعی تاکنون در شهرستان موفقیت آمیز بوده و تنها تعدادی از هموطنان که از اجرای این طرح مطلع نبودند توسط عوامل اجرایی این طرح به شهرهای خود بازگردانده شدند.