بازرسان بهداشتی بر وضعیت خدمات‌رسانی در واحدهای صنفی نظارت دارند

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی همدان با اشاره به اینکه شروع به کار اصناف کم‌ریسک به معنای رفع خطر شیوع کرونا نیست، گفت: بازرسان بهداشتی بر وضعیت خدمات‌رسانی در واحدهای صنفی نظارت دارند.

به گزارش کاریزپرس به نقل از مهر، منوچهر کرمی ظهر دوشنبه در جمع خبرنگاران با بیان اینکه با شروع کار کسبه کم‌ریسک از ۲۳ فروردین برخی مردم همدان با حضور در تجمعات، خطر کرونا را که هنوز ادامه دارد؛ نادیده گرفته‌اند، گفت: با آغاز مرحله فاصله‌گذاری هوشمند نباید اینگونه برداشت شود که خطر

کرونا به پایان رسیده بلکه باید قرنطینه خانگی و فاصله‌گذاری همچنان رعایت شود.

منوچهر کرمی افزود: شروع به کار اصناف کم‌ریسک به معنای رفع خطر نیست و تنها به این منظور است که احتیاجات مردم تأمین شود و چرخ اقتصاد بچرخد.

وی همچنین تصریح کرد: مردم نباید برای امور اداری غیر ضروری از خانه بیرون بیایند و خریدهای خود را هفتگی انجام دهند نه اینکه به طور دائم در تجمعات حضور یابند.

کرمی تاکید کرد: افراد دارای علامت به هیچ عنوان در محل کار خود حاضر نشوند و در خانه بمانند.

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی گفت: از مردم استان و صاحبان اصناف تقاضا داریم همچون گذشته نکات بهداشتی را جدیت رعایت کنند.

وی با بیان اینکه دریافت مجوز فعالیت از سوی اصناف ضروری است، خاطرنشان کرد: بازرسان بهداشتی به طور مکرر بر وضعیت خدمات‌رسانی در واحدهای صنفی مختلف نظارت دارند.