جهش تولید باید در راس همه امور اجرایی و مدیریتی باشد

نماینده مردم تویسرکان در مجلس با اشاره به تاثیر تولید در ایجاد فرصت‌های شغلی جدید، گفت: جهش تولید باید در راس همه امور اجرایی و مدیریتی باشد.

به گزارش کاریز پرس به نقل از تسنیم، نماینده مردم تویسرکان در مجلس با اشاره به اینکه برای چندمین سال پیاپی، رهبر معظم انقلاب شعار سال را اقتصادی نامیده‌اند تاکید کرد: این جهت گیری کارشناسانه نشان می دهد که در حال حاضر پویایی و رشد اقتصادی با هدف ایجاد درآمدزایی پایدار برای همه قشرهای جامعه و برون رفت از رکود اقتصادی در اولویت همه امور قرار دارد.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس تصریح کرد: البته با توجه به وقایعی مانند بلایای طبیعی و شیوع ویروس کرونا لازم است که بیش از پیش در حوزه اقتصاد برنامه ریزی‌های کارشناسانه انجام شود تا علاوه بر مهار کرونا دچار بحران رکود اقتصادی نشویم.

نماینده مردم تویسرکان در خانه ملت بر ضرورت حمایت دولت از اقشار محروم و کم درآمد به ویژه در ایام شیوع کرونا تاکید کرد و گفت: باید حمایت‌های لازم از افرادی که در این ایام بیکار و یا کم کار شده‌اند و به معیشت آنها آسیب‌های جدی وارد شده در قالب بسته‌های حمایتی، یاری رساند.

وی ابراز کرد: باید ایام کرونایی را از منظر اقتصادی به گونه‌ای مدیریت کنیم که در دوران پسا کرونا امکان شتاب بخشی به جهش تولید فراهم باشد.