بخشش 2 ماه اجاره بهای اماکن ورزشی همدان

مدیرکل ورزش و جوانان همدان از بخشش 2 ماه اجاره بهای اماکن ورزشی همدان خبر داد.

به گزارش کاریزپرس به نقل از ایرنا،محسن جهانشیر روز یکشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: این اقدام در راستای حمایت از بخش خصوصی در شرایط تعطیلی مکان های ورزشی به دلیل پیشگیری از شیوع ویروس کرونا اتخاذ شد.

وی اضافه کرد: هم اکنون بیش از ۶۰۰ باشگاه و مجموعه ورزشی خصوصی و دولتی در سطح استان همدان وجود دارد که از ابتدای اسفندماه تاکنون با تصمیم ستاد پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا تعطیل شده اند.

جهانشیر خاطرنشان کرد: در راستای حمایت از فضاهای ورزشی واگذار شده به بخش خصوصی، اجاره بهای این مکان ها در ۲ ماه اخیر دریافت نمی شود و ادامه بخشودگی در موضوع اجاره‌بهای بیش از ۳۰۰ مکان ورزشی متعلق به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان بستگی به وضعیت کنترل بیماری کرونا در روزهای آینده دارد.

وی با اشاره به اینکه به سبب تعطیلی اماکن ورزشی در کشور حدود ۶ هزار میلیارد تومان به ورزش و جوانان خسارت وارد شده است، گفت: استان همدان نیز در از این قاعده خارج نیست و  با پیگیری‌های صورت گرفته و حمایت و همراهی دولت امیدواریم هرچه سریع ‌تر ویروس کرونا کنترل شده و شاهد فعالیت دوباره ورزشکاران باشیم.

جهانشیر ضمن قدردانی از همکاری مدیران سالن‌ها و مجموعه‌های ورزشی پیرامون عمل به مصوبه های ستاد ملی کرونا و تعطیلی  فعالیت ها گفت: بنا بر اعلام ستاد ملی پیشگیری و مقابله با کرونا اماکن ورزشی استان همدان تا ۱۵ اردیبهشت و تمامی فعالیت‌ها و مسابقات ورزشی نیز تا پایان اردیبهشت‌ تعطیل است.

وی با تاکید بر لزوم حمایت از باشگاه های بخش خصوصی گفت: با پیگیری‌های صورت گرفته و همچنین مساعدت‌های دولت امیدواریم بتوانیم تسهیلات حمایتی برای اماکن ورزشی بخش خصوصی استان همدان در نظر بگیریم تا بخشی از خسارات آنها جبران شود.