حضور مردم در انتخابات ، دشمن‌شکن است

امام جمعه رزن در خطبه‌های نماز جمعه این هفته گفت: بر اساس فرمایشات مقام معظم رهبری حضور حداکثری مردم در انتخابات دشمن شکن است و نباید این مسئله را دست‌کم گرفت.

حجت الاسلام و المسلمین عبدالعظیم مولازاده تصریح کرد: شرکت در انتخابات نوعی عبادت محسوب می‌شود زیرا رای دادن قدم برداشتن برای سربلندی اسلام و خون شهدا است.

وی در ادامه افزود: وظیفه ما حضور حداکثری در انتخابات است اما به صورت علنی از کاندیدای خاصی حمایت نخواهیم کرد و می‌توان کاندیدای اصلح را از طریق تحقیق انتخاب کرد.

وی کاندیداهای انتخابات مجلس شورای اسلامی را مورد خطاب قرار داد و گفت: در این یک ماه تقوای خود را نشان دهید و از تخریب و دروغ بستن به کاندیداهای دیگر پرهیز کنید.

امام جمعه رزن در خصوص وعده‌های انتخاباتی کاندیدهای مجلس شورای اسلامی نیز بیان کرد: نباید وعده دروغین به مردم داد و در حد توانایی خود به مردم قول بدهید تا بعدها بتوانید پاسخگوی عملکرد خود باشید.

حجت الاسلام و المسلمین مولازاده همچنین با اشاره به نزدیک شدن به ایام فاطمیه، در خصوص سیره حضرت فاطمه زهرا (س) در بطن خانواده اینگونه بیان کرد: حضرت فاطمه زهرا (س) به امیرالمومنین (ع) عرضه داشتند من هیچ‌گاه با تو مخالفت نکردم.

وی خاطر نشان کرد: خانوده‌ها و به خصوص زنان خانواده باید از سیره حضرت فاطمه زهرا (س) الگو بگیرند و با خلق و خوی خوش با همسرشان برخورد کنند و به او تکیه کنند.