انصراف کاندیدای مجلس حوزه رزن و درگزین به نفع آیت الله رازینی

یکی از کاندیداهای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی حوزه انتخابیه رزن و درگزین که توسط شورای نگهبان تایید صلاحیت شده بود، با انتشار بیانیه‌ای از حضور در  انتخابات مجلس به نفع آیت الله علی رازینی کناره گیری کرد.

به گزارش “کاریز پرس”، صفت‌الله قاسمی در این بیانیه خطاب به مردم مناطق رزن، قروه درگزین و سردرود آورده است: شرایط دشوار اقتصادی شما عزیزان به ویژه اقشار ضعیف‌تر را با گوشت و پوست و استخوان درک می‌کنم و برای التیام آلام مردم رنج دیده و حل مشکلات راهی جز صندوق رای و انتخاب اصلح نمی‌بینم.

وی در ادامه اینگونه بیان کرده است: اینجانب باهدف اصلاح امور،در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه رزن و درگزین کاندیدا شده بودم اما هم اکنون با توجه به حضور آیت‌الله علی رازینی که با صفات مومن، متعهد به ارزش‌های انقلاب، مردمی، توانمند، پاک‌دست، همه جانبه نگر، دارای سعه صدر و روحیه تحمل دیگران در رقابت شناخته می‌شود، وظیفه کاندیداتوری را از خود ساقط دانسته و اعلام انصراف می‌نمایم.

قاسمی در پایان از مردم ایران و به خصوص مردم رزن، قروه درگزین و سردرود دعوت کرد تا با حضور پرشور و حداکثری در پای صندوق‌های رای، نمایندگان اصلح را برگزینند.