فوتبال رزن با چمن ورزشگاه از بین رفته است

مسابقات فوتسال جام فجر شهرستان رزن هر ساله در این شهرستان برگزار می‌شود و امسال نیز این جام به نام شهید سلیمانی مزین شده است.

در این دوره از مسابقات،تیم لوازم ورزشی مهران نوین قهرمان رده جوانان و امیدها شد.

در رابطه با همین موضوع، مسئول روابط عمومی هیات فوتبال شهرستان رزن گفت: مسابقات امسال از نظر کمی و کیفی در سطح بالایی برگزار شد و برای نخستین بار رده‌های سنی 10 سال و 13سال در این مسابقات شرکت کردند.

خیرعلی صیفی‌یار در گفتگو با “کاریز پرس”، افزود: در این دوره از مسابقات جمعا 38تیم در رده‌های سنی مختلف به رقابت می‌پردازند و در اسفند ماه سال جاری نیز برگزاری مسابقات پیشکسوتان در دستور کار قرار دارد.

وی در خصوص شرایط کنونی فوتبال شهرستان رزن نیز بیان کرد: فوتبال در رزن سابقه خوبی دارد و تیم‌های مختلف این شهرستان، در سطح استانی مقام‌های متعددی آورده‌اند اما عدم حمایت مسئولین در حوزه برگزاری مسابقات و تیم داری و نبود حامیان مالی باعث تعطیلی 3 ساله فوتبال رزن شده است.

مسئول روابط عمومی هیات فوتبال شهرستان رزن تصریح کرد: با توجه به سطح درآمد در این منطقه، هزینه‌های مالی تیم‌ها را دچار مشکل می‌کند و در این خصوص از مسئولان درخواست حمایت مالی از تیم‌ها و احیای زمین چمن رزن را داریم.

صیفی‌یار خاطرنشان کرد: زمین چمن شهرستان رزن در سال‌های گذشته وضعیت بسیار خوبی در سطح استان داشت اما به دلیل عدم حمایت مسئولان، سال 98 سومین سال تعطیلی آن به دلیل خشک شدن چمن است.